Partnerzy

Oto firmy, które możemy z całym sercem polecić. Po najechaniu myszką na logo danej firmy ukaże się krótki opis który naszym zdaniem najbardziej pasuje 🙂 Poniżej znajdują się linki zarówno do stron www, facebook'a i instagrama.

Kaśka to przewspaniała osoba a przede wszystkim, Świetny Fotograf. Mieliśmy okazję poznać Kasię i współpracować na weselu w Targanicach w Hotelu Kocierz SPA w ubiegłym roku a także na kilku weselach w roku 2019. Od razu ją polubiliśmy, jest profesjonalistką w swoim fachu – robi wyjątkowe zdjęcia, na których uwiecznia najważniejsze chwile. Jesteśmy pod wrażeniem jej zapału do pracy, tym jak naturalnie do wszystkiego podchodzi, dlatego też chcemy polecić jej usługi wszystkim naszym klientom – tym byłym, obecnym i przyszłym.

Grzesio to osoba o niesamowitym zapale do pracy. Jego firma istnieje już wiele lat na rynku dlatego jest bardzo doświadczonym operatorem kamery i montażystą. Ma zespoł ludzi , którzy pomagają mu realizować wszystkie wyznaczone cele. Jest osobą bardzo ambitną i poświeconą w 100% filmowaniu. Oprócz wesel Grzesio i jego firma ma za sobą realizację wielu muzycznych teledysków i Gal na żywo. Jego żona Iwonka natomiast zajmuje się fotografią i robi to z ogromnym zamiłowaniem a efekty widać na zdjęciach. Serdecznie polecamy firmę Studio Knapek!!!

FACEBOOK

STRONA WWW

INSTAGRAM

FACEBOOK

STRONA WWW

INSTAGRAM

Przepyszne jedzenie, bardzo klimatyczna sala, super obsługa i piękna okolica w której mieści się Restauracja „Pod Kasztanami” powodują, że z całą stanowczością możemy polecić  ten obiekt na wszelakie uroczystości a szczególnie wesela. POLECAMY 🙂

FACEBOOK

STRONA WWW

INSTAGRAM