O NAS

Jesteśmy duetem pełnym zapału do pracy, otwarci na pomysły i nowe wyzwania. Muzyka stanowi dużą część naszego życia dlatego staramy się aby nasi klienci byli maksymalnie zadowoleni z naszych usług.

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO

Duet DJ Saxobeat & Vocal to dwoje kumpli, którzy znają się od czasów liceum.
Już w tamtych latach graliśmy razem na na różnego rodzaju koncertach i przesłuchaniach muzycznych. Po 10 latach postanowili połączyć siły i stworzyć nietypowy duet. Dwie osoby z doświadczeniem i pasją w tym co robią, gwarantują świetną muzykę i zabawę w niebanalnych miksach z użyciem znakomitego sprzętu miksującego, nagłośnieniowego oraz oświetlenia i efektów specjalnych.

Zapewniamy wyborowo dopasowaną muzykę na każdą okazję i dla wszystkich osób, które lubią dobrze się bawić w rytmach największych przebojów muzyki od lat 60-tych aż po hity królujące na największych zagranicznych oraz polskich estradach muzycznych. W magiczny i nastrojowy klimat wprowadzi Was nuta saksofonu altowego (live!!) oraz wybornie brzmiąca barwa wokalu.
Wokalista Łukasz na żywo śpiewa piosenki z lat 80′, 90′ i współczesne hity od ballad po szybkie kawałki. Cała playlista wokalu do pobrania w zakładce „do pobrania”.

To wszystko wraz z zabawami ,,ze smakiem” dla każdego sprawią, że Wasza impreza będzie wyjątkowa i niezapomniana!! Muzyka, jaką gramy to starannie dopasowany pod gusta klienta oraz gości mix przebojów tanecznych od lat 60-tych po współczesne hity list przebojów. Oczywiście istnieje możliwość wyboru ulubionych utworów, preferowanych zabaw i konkursów, które zostaną wykonane na Waszej imprezie.

Sławek Niewelt

Wodzirej, DJ, Saksofon

Pełen pasji do muzyki, grający na wielu instrumentach i Wodzirej w jednym.

Sławek Niewelt
Łukasz Marek

DJ, Wokalista

Upiększa każdą uroczystość swoim głosem

Łukasz Marek
230

UROCZYSTOŚCI

3400

PRZEJECHANYCH KILOMETRÓW

3000

GODZIN GRANIA

100

PROCENT ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Co o nas mówią?

Z naszej strony 100% satysfakcji z wyboru formy muzycznej i osób! DJ Saxobeat & Vocal to profesjonaliści w swoim fachu., Są niezwykle elastyczni wobec wizji klientów. Sugerują, lecz nie narzucają. Wszystko odbyło się zgodnie z ustalonym planem. Oprawa muzyczna na najwyższym poziomie. Ogromne słowa uznania za umiejętność włączenia wszystkich gości weselnych do zabawy w sposób dyskretny i nienachalny. Ze względu na wspaniale dobrany repertuar, każdy z gości znalazł coś dla siebie, a My widząc wspaniale bawiących się gości weselnych do samego rana, stwierdziliśmy, że była to najlepsza impreza na jakiej byliśmy. Energia, charyzma, humor, kontakt z gośćmi oraz fantastyczny sprzęt w połączeniu z pełnym profesjonalizmem sprawia że DJ Saxobeat & Vocal zasługują na miano ludzi tworzących standardy obsługi imprezy na najwyższym poziomie. Jeszcze raz bardzo serdecznie Wam dziękujemy i szczerze polecamy każdemu.

Łukasz Pruciak

Co o nas mówią?

Najlepsza oprawa muzyczna wesela jaką kiedykolwiek widziałem. Świetna selekcja muzyki, dobry wokal, bardzo sympatyczne osoby!

Bartłomiej Lis

Co o nas mówią?

Polecam z czystym sercem wspaniały duet. Zależało nam na zabawie na wysokim poziomie i panowie nam to zapewnili 🙂 bardzo dziękuje ze dołożyliście swoją cegiełkę do pięknych wspomnień z tego ważnego dnia w naszym życiu ! 👏🏻🙂

Anna Kasiak