RECENZJE

Recenzje otrzymane od klientów
 • 5 star review  Polecam z pełną odpowiedzialnością, bardzo dobra muzyka, panowie pozytywni, wprowadzili świetną atmosferę

  thumb Hubert Mazur
  12/11/2019

  5 star review  z przyjemnością wystawiam pozytywną opinię, zespół spisał się na medal, trafny repertuar, parkiet zawsze był pełny, goście super się bawili i bardzo chwalili zespół, panowie bardzo pozytywni i energiczny, jestem mega zadowolony!

  thumb Patryk Ziółkowski
  9/23/2019

  5 star review  Świetny zespół, panowie spisali się wzorowo, polecam!

  thumb Katarzyna Marciniak
  12/31/2019

  5 star review  Idealna oprawa muzyczna na wesele, bardzo dobry i bezproblemowy kontakt z zespołem. Wszyscy goście bawili się świetnie i chwalili muzykę (która była dość różnorodna, każdy znalazł coś dla siebie - przed weselem oczywiście uzgodniliśmy 'repertuar'). Cena usługi nie zwala z nóg, myślę że są dość mocno konkurencyjni na rynku. Polecam!

  thumb Asia Kowalczyk
  8/19/2019

  5 star review  Polecam serdecznie! Wybraliśmy zespół, bo bardzo przypadł nam do gustu na jednym z wesel, wtedy spisali się świetne, na naszyn weselu równie super! Goście bardzo chwalili, prócz dobrej muzyki bardzo fajna interakcja z gośćmi i wprowadzenie bardzo dobrej i luźnej atmosfery, byliśmy pod wrażeniem, dziękujemy i będziemy polecać!

  thumb Anna Szewczyk
  2/01/2020

  5 star review  Polecam zespół, jest gwarancją udanego wesela, perfekcja pod każdym względem, wszyscy byliśmy pod wrażeniem, dziękujemy!

  thumb Rafał Stradomski
  10/30/2019

  5 star review  Bezproblemowy kontakt w każdej chwili, repertuar na naszym weselu zadowolił zarówno nas jak i gości. Profesjonalne podejście do swojej pracy, rozsądna cena usługi. Polecamy wraz z mężem 🙂

  thumb Kasia Strzelec
  9/11/2019

  5 star review  Oceniam jako gość, to był najlepszy zespół przy którym miałem okazję bawić się na weselu, polecam! 🙂

  thumb Bartosz Hryc
  10/08/2019

  5 star review  Zespół był rewelacyjny! Dziękujemy i gorąco polecamy!

  thumb Zuzanna Szarmach
  12/06/2019

  5 star review  Zespół godny rekomendacji, świetna ekipa, dobre brzmienie instrumentów, goście bawili się do rana 🙂 polecam!!!

  thumb Karina Wojtczak
  3/09/2020

  5 star review  Najlepszy zespół weselny przy jakim się bawiłam, super muzyka, fajna atmosfera, dobre brzmienia instrumentów, polecam!!!

  thumb Klaudia Zagórska
  1/16/2020

  5 star review  Rewelacyjny zespół, super interakcja z goścmi, bardzo dobry repertuar, polecam

  thumb Marlena Staszewska
  11/26/2019

  5 star review  Miałem okazję dwa razy uczestniczyć w weselach z tym zespołem, są naprawdę świetni, potrafią zabawić gości, dobra muzyka, super atmosfera, polecam gorąco!

  thumb Szymon Latos
  11/05/2019

  5 star review  Zespół wspaniały, wszystko na plus - świetna komunikacja z gośćmi, ładny wokal, dobre brzmienie instrumentów, odpowiedni repertuar, fajne prowadzenie wesela i duże wsparcie, polecam serdecznie!

  thumb Kamil Ostrowski
  9/28/2019

  5 star review  Prześwietny duet, poznaliśmy ich na weselu znajomych i z chęcią podjeliśmy współpracę dotczącą naszego wesela. Muzyka na piątkę z plusem, bardzo dobrze dobrany repertuar. Cena nie zwala z nóg, myślę że była uczciwa.

  thumb Mariusz Franczewski
  9/27/2019
www.weselezklasa.pl