NIE PRZYJMUJEMY NOWYCH ZLECEŃ NA 2024 i 2025 ROK

Dj Saxobeat and Vocal - Profesjonalny duet muzyczny w innowacyjnej formie łączącej DJ'a wraz z nutą saksofonu oraz wokalu w występach live.

Opinie

"Super DJ-e , goście weselni cały czas o was mówią. Dziękuję za możliwość zaśpiewania dla rodziców to było naprawdę wspaniałe przeżycie i bardzo szczęśliwe, piękna oprawa muzyczna na żywo, muzyka śpiewana granie na saksofonie. Poprostu nie mogę się nachwalić, wszystko było tak jak chcieliśmy. Cieszymy się że mogliśmy was poznać jesteście najlepsi!!!! <3 ❤️"

- Karolina

"Serdecznie polecam! Goście świetnie się bawili, zabawy były super zorganizowane, rekwizyty robiły robotę :D Dla gości którzy nigdy wcześniej nie byli na weselu z DJem było to miłe zaskoczenie - panowała wśród nich opinia że nic nie zastąpi muzyki granej na żywo przez zespół, ale ten duet skutecznie obala ten mit! Widać że Panowie działają w branży od lat i są uzdolnieni muzycznie ;)"

- Ania

"Wesele baaardzo udane, goście zadowoleni. Panowie zapewnili nam świetną oprawę muzyczną ! Poza tym saksofon i wokal to miła niespodzianka dla gości 🙂 Wszystko zagrało tak jak sobie wymarzyliśmy. Z całego serca polecamy i mamy nadzieję do zobaczenia na kolejnych imprezach 💪👍" I&D

- Daniel